Noul șef al Centrului Național Anticorupție, Viorel Chetraru, a fost prezentat ieri seară colectivului de către Preşedintele Parlamentului Marian Lupu. Acesta din urmă i-a urat succes şi a ţiut să menţioneze că insitutţie intră în faza implementării reformelor conform noului statut.
