Fracţiunea parlamentară a Partidului Comuniştilor cere demisia funcţionarilor care au participat la vânătoarea din 23 decembrie, din Pădurea Domnească. Potrivit unui comunicat de presă al PCRM, un proiect de lege în acest sens va fi înregistrat astăzi în Parlament.
